Sypialnia to jedno z najintymniejszych pomieszczeń w domu. Spędza się tu bardzo dużo czasu, poświęcając go nie tylko na sen. Aby w pełni komfortowo czuć się w takim pomieszczeniu potrzebne są nie tylko ładne i dobrze dobrane meble, ale także dodatki budując nastrój i podnoszące funkcjonalność pokoju.

W wielu kategoriach zawartych w tym dziale zawarte są oferty mebli i przedmiotów, dzięki którym w pełni można będzie umeblować sypialnie. W kategorii kufry i skrzynie, znaleźć można wiele ciekawych przedmiotów, które mogą służyć nie tylko jako oryginalna ozdoba, ale także jako np. schowek na pościel. Dwie kategorie przygotowane specjalnie dla pań. Toaletki i lustra do toaletek to kategorie, w których można zamówić te domowe gabinety piękności oraz dodatkowe do ich elementy. W kategoriach łóżka oraz materace, praktycznie od podstaw stworzyć można własne łóżko, wybierając ramę oraz odpowiednie materac.

Można także zdać się na producenta i zamówić cały komplet. Przy łóżku zawsze stoją szafki nocne. W kolejnej kategorii można zamówić właśnie takie nocne meble. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy znajdzie szafkę idealnie pasującą do własnego łóżka. Kolejną ważną kategorią są szafy ubraniowe. To właśnie w sypialni przetrzymuje się najwięcej ubrań, a każda wolna półka jest zazwyczaj na wagę złota. Ważny jest, więc wybór odpowiednio dużej szafy spełniającej wszystkie potrzeby.